SmartMag je místem, kde najdete různé žebříčky nejlepších výrobků v oblasti chytré elektroniky, mobilů, smart things a technologických vychytávek.

Vadí nám totiž jedna věc, že výběr nejlepší elektroniky není vůbec jednoduchá věc. Snadno se tak stane, že si zakoupíte nějaký výrobek a až doma začnete nadávat, jakou kvalitu že to vlastně má. Děje se tak často u levnějších výrobků, které podle mých zkušeností nefungují tak jak mají, rychleji se opotřebovávají, mají horší technické parametry a třeba vám vezmou i více elektrické energie. A přitom lepší modely jsou jen třeba o zlomek dražší. Před tím vás chceme varovat.

Abyste se neztráceli v nepřeberném množství zboží, přinášíme vždy redakční výběr toho nejlepšího, co lze podle nás pořídit na českém trhu v jednotlivých kategoriích.

Co děláme, jak to děláme a jak vybíráme zboží do žebříčků?

 • pročítáme nezávislé testy renomovaných organizací v Německu, Česku, Polsku, Slovensku a Anglii
 • pročítáme recenze a názory odborníků v oboru (nejčastěji blogerů a tematických magazínů)
 • čteme recenze a reálné výhody a nevýhody zboží u zákazníků (někdy vítězství v testech nestačí ke spokojenosti s používáním výrobku)
 • některé zboží reálně otestujeme (u recenze je vždy označení – „otestování v naší redakci“). Buď tak, že je dostaneme k otestování od našich partnerů nebo tak, že si je sami na základě analýz, které provádíme, zakoupíme.

Když dosáhneme bodu, že máme dostatek informací, vše analyzujeme. Vybereme podle nás to nejlepší a sestavíme žebříček. Celý proces zabere několik hodin. Desítky produktů, ze kterých se snažíme vybrat jedničku na trhu.

Ano tento projekt vychází z reálných zkušeností našeho týmu, kdy i my sami vybíráme zboží do našich domácností. Napadlo nás, proč nezprostředkovat náš výběr i dalším kupujícím. Možná je inspirujeme, možná jim poradíme, možná nikoliv.

Chceme vám ušetřit čas i peníze

Pokud nemáte čas na to pročítat nejrůznější recenze, hodnocení, testy a názory odborníků. Uděláme to za Vás. Ušetřete svůj drahocenný čas. V konečném důsledku možná ušetříte i peníze, koupí kvalitnějšího výrobku.

Sledujeme trendy

Snažíme se sledovat nejnovější trendy a výrobky tak, aby nám nic neuniklo. Protože žebříčky průběžně aktualizujeme, vyškrtáváme výrobky, které se již neprodávají. Vybíráme výrobky, které naopak svoji kvalitou předčí modely starší. To vše abychom doporučily pouze vysoce kvalitní výrobky.

Co u nás získáte?

 • Žebříček nejlepších výrobků v dané kategorii dle naší redakce (na základě mnohahodinových analýz)
 • Mini recenze jednotlivých výrobků včetně výhody a nevýhod
 • Nejdůležitější technické parametry jednotlivých produktů
 • Srovnání top modelů na trhu
 • Ušetříte čas i peníze
 • Získáte inspiraci, přehled o trhu a doporučení
 • Podle články můžete diskutovat o vybraných produktech, zanechat vaše zkušenosti

Pojďme spolu vybírat. Pojďme spolu nakupovat to nejlepší.