Recenze digitální online televize Lepší.TV

Je vaším snem sledovat televizi na monitoru vašeho počítače? Nebo jste se ještě neodhodlali pořídit a zprovoznit televizní anténu a váš televizní signál je tak, slabý, že vás to uvádí v zoufalství? Možná již doma máte přístupnou širokou nabídku televizních kanálů, které můžete sledovat přes satelit, jen ty platby se vám každý měsíc nějak nepozdávají. Vyzkoušejte to jinak. Sledujte televizi přes internet. Pomůže vám s tím Lepší.TV, která funguje přes jakékoliv internetové připojení. Minimální požadavek na rychlost jsou pouze 3 Mb / s.

Lepší.TV Box - recenze

Co je Lepší.TV?

Lepší.TV je inteligentní  digitální televize, která nevyžaduje anténu, satelit či kabelovku. K jejímu používání vám stačí pouze internet s rychlostí alespoň 3 Mb /s, a i její pořízení a instalace jsou velmi snadné. Pro její zprovoznění si stačí objednat Lepší.TV BOX. V případě, že jste vlastníky Smart TV, bude vám stačit přiobjednat pouze službu Lepší.TV. Při objednávce služby se k ničemu nezavazujete, nepodepisujete žádné smlouvy, nemusíte pravidelně čerpat žádná data, pouze a jen získáváte další a další výhody.

Za Lepší.TV BOX navíc nemusíte nic dopředu platit. Můžete si ho jednoduše pronajmout. Podepíšete tedy pouze jednoduchou nájemní smlouvu a vše ostatní je vyřešeno. Nemusíte se ničeho obávat, zapojení Lepší.TV BOXU zvládne i technický antitalent. S názorným návodem to zvládnete do 2 minut.

Co díky Lepší.TV získáte?

To nejlepší co vás především čeká je plnohodnotná chytrá kabelová televize s mnohými výhodami, s neuvěřitelným množstvím televizních stanic se spoustou filmů, seriálů, pohádek pro děti i sportovních přenosů a pořadů pro dámy i pány za hranicí plnoletosti. To vše za neuvěřitelně nízkou cenu, jíž konkurence nemá šanci atakovat.  Kromě základních stanic (NOVA, Česká televize, Barrandov, Prima…) jmenujme prémiovou FilmBox Premium, Horror Film nebo JOJ Cinema. V neposlední řadě dostanete i řadu televizních stanic, namátkou například NOVA Sport nebo erotické kanály jako LEO TV a podobné. V nabídce najdete celkem více než 97 TV stanic. To už je pěkně nabitá porce zábavy, romantiky i napětí. Seznam všech více jak 97 TV stanic najdete zde.

obrázkový tv-program Lepší.TV

Na jakých zařízeních lze Lepší.TV spustit?

Lepší.TV podporuje celou řadu zařízení od chytré televize po mobilní telefon. Jak se na jednotlivých zařízeních k Lepší.TV připojíte?

 • Použití Lepší.TV na vaší chytré televizi vyžaduje pouze nainstalování aplikace, která je zcela zdarma. Pokud jste majiteli Smart TV, máte již pravděpodobně jisté technické schopnosti a nainstalování aplikace pro vás bude hračkou.
 • Nemáte-li chytrou televizi, budete k vaší běžné televizi potřebovat Lepší.TV set-top-box, což je miniaturní zařízení, které zvládnete nainstalovat do 2 minut a poté se vaše televize jako mávnutím kouzelného proutku promění v plnohodnotné multimediální centrum.
 • Lepší.TV můžete ale sledovat i na vašem notebooku nebo počítači. Opět stačí málo, pouze si nainstalovat aplikaci Lepší.TV.
 • Samozřejmostí je i sledování na telefonu a tabletu, pokud jste například na cestách. Při zařizování internetu do vašeho tabletu například při odjezdu na dovolenou nezapomeňte na minimální požadavek 3 Mb / s. Své oblíbené kanály tak můžete sledovat i na dovolené u moře.

Kde všude službu Lepší.TV spustíte?

Služba je dostupná ve všech zemích Evropské unie. Je jedno cestujete-li na dovolenou do zahraničí nebo na Šumavu. Stačí mít pouze připojení k internetu a už vám nic neunikne. Třeba dovolená v Řecku nadchne každého, ne však když nemáte dostatečně rychlé připojení.

Stále váháte, zda je Lepší.TV to pravé pro vás? Pojďme se podívat, co všechno tato služba umí. Třeba vám to pomůže v rozhodování.

Co všechno Lepší.TV umí?

logo Lepší TV

Digitální televize Lepší.TV vám poskytne kromě běžného přehrávání filmů a seriálů i další nečekané funkce navíc. Pokud o sobě například víte, že u televize usínáte, služba vám umožní si rozkoukaný pořad pozastavit a odložit jeho přehrávání na později. To zvládnete i v polospánku. Velkým plusem je také možnost přeskakování dlouhých pasáží, které vás jednoduše nebaví. A naprostou bombou je funkce 30 denního zpětného přehrávání, díky níž vám neuteče už vůbec žádný díl zajímavého dokumentu či seriálu. Jednoduše si ho přehrajete, až na něj budete mít čas. Pouštíte si často doma k vaření rádio? S Lepší.TV můžete mít rádio v televizi, ušetříte tak za pořízení dalšího radiového přijímače. Naopak i pro neslyšící nabízí služba praktickou vychytávku v podobě zobrazení skrytých titulků.

A jen tak mimochodem Lepší.TV BOX v sobě má opravdu hodně nadupaný procesor s Androidem 6. Připojíte-li k boxu klávesnici a myš, získáte naprosto plnohodnotný počítač, který můžete používat vy i kdokoliv z vaší rodiny. Můžete tak surfovat po internetu, sledovat videa na YouTube, provětrat své účty na sociálních sítích, zkrátka vše, po čem vaše srdce momentálně zatouží.

Je to stále málo? Pojďme tedy společně prozkoumat, jak je to s nabídkou kanálů a cenou za ně.

Jaké kanály díky Lepší.TV získáte a kolik za ně zaplatíte?

Jak již bylo zmíněno, služba nabízí 97 stanic včetně prémiových 46 HD kanálů v základní ceně. Jako bonus navíc získáte zcela zdarma televizní videoarchiv se 650 nejlepšími dokumenty, seriály, filmy i pořady pro děti. V základní ceně dostanete i možnost zpětného přehrávání do 30 dnů od uvedení, nahrávání, přetáčení pořadů a mnoho dalších příjemných vychytávek.

Předplatné služby Lepší.TV je pouhá 1 koruna. Službu si tak můžete zcela bez závazků vyzkoušet. A pokud po měsíci používání zjistíte, že vám nevyhovuje, jednoduše ji přestanete používat. V případě, že naopak zjistíte, že vaše existence bez Lepší.TV již není možná, což se dá očekávat, zaplatíte zpětně za každý měsíc používání aplikace 199 Kč. Pokud chcete aplikaci používat současně na více zařízeních, každé další vás vyjde již jen na 99 Kč měsíčně.

Potřebujete-li Box, který nahradí chytrou televizi, telefon či počítač, můžete si ho pronajmout za poplatek 99 Kč / měsíc. V tomto případě od vás bude vyžadováno podepsání smlouvy o pronájmu zařízení. Další variantou je si tento set-top-box za 1 999 Kč jednorázově odkoupit.

Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč a poté se rozhodněte

Stále váháte? Vyzkoušejte bez závazků bezkonkurenční Lepší.TV na 1 měsíc za symbolickou 1 korunu.  Se službou Lepší.TV se dopředu k ničemu nezavazujete, můžete ji kdykoliv změnit či zrušit. Pokud vám bude vyhovovat, vaše oblíbené pořady můžete sledovat odkudkoliv v rámci zemí EU z jakéhokoliv zařízení, televize, počítače i mobilu. To už za vyzkoušení opravdu stojí.

HODNOCENÍ: digitální televize Lepší.TV

Summary

Služba patří v oblasti digitální televize a streamování programů mezi velké hráče především díky své výhodné nabídce a možnosti vyzkoušet si službu zcela bez závazků za 1 Kč. Co vřele doporučuji, protože pak budete mít jistotu, že vás tato služba buď přesvědčí či nikoliv.Overall
9.9/10
9.9/10
 • Celkové hodnocení služby - 9.9/10
  9.9/10
  1. Magdalena
  2. Josef Štěrba
  3. David Korbel
  4. Markéta K.

  Přidejte váš komentář

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..