Recenze 7 nejlepších powerbank pro rok 2017

Powerbanka Samsung Rádi bychom vám představili recenzi nejlepších powerbank na našem trhu pro rok 2017. Pokud si nejste jisti, jak si powerbanku správně vybrat nebo který přístroj je kvalitní, s potěšením jsme tuto práci udělali za vás!

Každá kvalitní powerbanka se posuzuje podle několika parametrů, které odrážejí její možnosti a kvalitu. Kapacita poukazuje na fakt, kolik energie je přístroj schopný uskladnit. Dalšími nezanedbatelnými faktory jsou výstupní proud, množství USB portů, doba nabíjení či exkluzivní příslušenství. Díky těmto údajům si můžete vybrat tu nejlepší powerbanku, která bude přesně sedět vašim potřebám.

Abyste si dokázali udělat názor, prostudovali jsme pro vás originální materiály výrobků na oficiálních stránkách, přečetli jejich uživatelské příručky a srovnali fakta s hodnoceními zákazníků. Všechny tyto názory jsme pro vás zohlednili v následující recenzi powerbank pro rok 2017!

Vy a vaše spokojenost je pro nás na prvním místě! Proto se pohodlně usaďte a vybírejte! Nemusíte se spokojit s průměrem – chtějte kvalitu a parametry, které budou pro vás jako stvořené!

Test powerbank začíná.

Nejlepší powerbanky na trhu podle nás

 Název produktuHodnoceníCenaRecenze
1. DOPORUČUJEME 
Xiaomi YDDYP01
5 out of 5 stars (5 / 5)1 099 Kč Číst recenze
2.ADATA AP20000D-DGT-5V-CBK
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)595 Kč Číst recenze
3. DOPORUČUJEME 
Xiaomi NDY-02-AN
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)492 Kč Číst recenze
4.Asus 90AC00P0-BBT029
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)599 Kč Číst recenze
5.Samsung EB-PA710BL
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)609 Kč Číst recenze
6.Samsung EB-PG850BW

4.5 out of 5 stars (4,5 / 5)879 Kč Číst recenze
7.Remax AA-1041
4.3 out of 5 stars (4,3 / 5)899 Kč Číst recenze

1. Xiaomi YDDYP01 – aktuálně nejlepší na trhu v poměru cena / výkon podle nás

Naše hodnocení: 5 out of 5 stars (5 / 5)

 DOPORUČUJEME   Recenze Xiaomi YDDYP01  Vysokokapacitní powerbanka Xiaomi YDDYP01 je výkonným přístrojem pro nabíjení fotoaparátů, videokamer, mobilních telefonů, tabletů a přehrávačů médií libovolných značek. Kapacita 20 000 mAh představuje to nejlepší z dosud vyrobených modelů této značky.

Tato kvalitní powerbanka vlastní prvotřídní baterie Panasonic a LG, a dva USB porty pro souběžné nabíjení zařízení. Výstupní proud je 2,1 – 3,6 A (při souběžném nabíjení). Součástí je také mikro USB konektor pro nabíjení vlastní powerbanky. Zařízení umožňuje zrychlené nabíjení a ochraňuje přístroj, pokud zapomenete při plném nabití odpojit konektor. Doba plného nabití je sedm hodin.

Elegantní design je přátelský k životnímu prostředí, má protiskluzové vlastnosti a je velmi odolný proti poškrábání či nárazu. Čtyři vestavěné LED kontrolky vizualizují stav baterie, kdy každá zobrazuje 25 % kapacity baterie. Powerbanka se automaticky zapne nebo vypne, pokud ji připojíte/odpojíte k jinému zařízení.

Xiaomi YDDYP01 je velmi kvalitní powerbanka zaručující bezpečnost, efektivitu, kompatibilitu a výkonnost! Poměr ceny a výkonu je velmi uspokojující. Souběžné nabíjení více zařízení a funkci zrychleného nabíjení jistě uvítáte. I přesto, že není natolik odolná proti extrémním podmínkám, pro běžný provoz je jedna z nejlepších powerbank, jakou můžete dostat.

Příslušenství: powerbanka, mikro USB kabel, záruční list, uživatelská příručka

Co potěší

 • Kapacita 20 000 mAh
 • Dva USB porty
 • Zrychlené nabíjení
 • Bezpečnostní prvky
 • Odolný a protiskluzný design
 • LED kontrolky
 • Mikro USB konektor pro vlastní nabíjení

Co zamrzí

 • Není odolná proti vodě a ohni
Ukázat detaily v obchodu od 1 099 Kč

2. ADATA AP20000D-DGT-5V-CBK – nejlepší powerbanka do přírody a pro outdoor

Naše hodnocení: 4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)

 Recenze ADATA AP20000D-DGT-5V-CBK  Vysokokapacitní powerbanka ADATA AP20000D-DGT-5V-CBK je vlajkovou lodí své vlastní značky – dokáže vám dodávat šťávu po celé dny! Všichni vám ji budou závidět!

Kapacita zařízení je 20 000 mAh, což ho v testu powerbank 2017 řadí ke špičkám běžně nabízených přístrojů. Tato energie dokáže nabít standardní smartphone 6,4krát; a obvyklý tablet 1,8krát! Powerbanka má dva vestavěné USB porty s výstupem 2,1 A, proto můžete nabíjet více zařízení současně. Dále naleznete mikro USB konektor pro nabíjení vlastního přístroje.

Digitální displej vám bude neustále připomínat stav baterie powerbanky, a proto se nemusíte bát, že zůstanete někde trčet bez energie. Protože je powerbanka vyvinuta pro extrémní podmínky, naleznete také LED baterku, která vám vždy pomůže najít cestu. Jeden klik, a je po problému!

U tak kvalitní powerbanky, jako je ADATA AP20000D-DGT-5V-CBK, můžete očekávat celou řadu ochranných a bezpečnostních prvků. Přístroj obsahuje ochranu proti nadměrné teplotě, elektrickému zkratu či přílišnému nabití. Powerbanka je rovněž rezistentní proti ohni.

Pokud jste outdoorový člověk a hledáte přístroj, který vám usnadní život na cestách či v jakýchkoli extrémních podmínkách, powerbanka ADATA AP20000D-DGT-5V-CBK je to nejlepší, co si můžete vybrat. Její trochu větší váha se možná zdá trochu na obtíž, ale v batohu si jí ani nepovšimnete. Možnost nabíjení více zařízení je doplněna displejem a baterkou pro maximální možný komfort.

Příslušenství: powerbanka, mikro USB kabel, záruční list, uživatelská příručka

Co potěší

 • Kapacita 20 000 mAh
 • Dva USB vstupy
 • Mikro USB konektor
 • Digitální displej
 • LED baterka
 • Ochrana proti vysoké teplotě a přílišnému nabití
 • Rezistentní proti ohni

Co zamrzí

 • Trochu větší hmotnost
 • Delší doba nabíjení
Porovnat ceny od 595 Kč

3. Xiaomi NDY-02-AN – Jedna z TOP powerbank k použití čistě na mobily

Naše hodnocení: 4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)

 DOPORUČUJEME   Recenze Xiaomi NDY-02-AN  Protože se v naší recenzi powerbank soustředíme na to nejlepší, co náš trh nabízí, Xiaomi NDY-02-AN ve výčtu toho nejdůležitějšího nesmí chybět.

Kapacita powerbanky je 10 000 mAh, což není nejvyšší dostupná hodnota, ovšem pohodlně s ní nabijete fotoaparát, smartphone nebo tablet. Jeden výstup USB s 2,1 A umožňuje nabíjení jednoho zařízení, a mikro USB konektor se stará o dodávání energie do samotného přístroje. Doba nabíjení powerbanky je 5,5 hodin, což urychluje používání.

Elegantní design rozhodně nezklame svým provedením, které je nárazuvzdorné a rovněž odolné proti korozi. Dostupné ve třech barevných verzích. Powerbanka se rovněž automaticky zapne při zapojení do jiného zařízení. Velkou výhodou se stává lehké provedení – powerbanku můžete mít pohodlně v kapse kalhot.

Standardní bezpečnostní prvky jsou samozřejmostí každé kvalitní powerbanky. Můžete najít vše od kontroly teploty, ochrany před přílišným nabitím či elektrickým zkratem. LED indikátory umožňují kontrolu stavu baterie, a rychlé nabíjení vás dostane rychle zpět k práci nebo zábavě.

Pokud vybíráte zařízení s uspokojivým výkonem za příznivou cenu, je powerbanka Xiaomi NDY-02-AN přesně pro vás. I přesto, že její kapacita nepatří mezi nejvyšší nabízené, je zcela jistě uspokojivá. Nevýhodou je možnost nabíjet pouze jeden přístroj současně, ovšem funkce rychlého nabíjení vám to zcela jistě vynahradí. Provedení je odolné, což dozajista oceníte, stejně jako nízkou hmotnost a možnost mít zařízení stále u sebe. Řada bezpečnostních prvků udrží powerbanku v bezpečí, stejně jako ostatní přístroje k ní napojené.

Příslušenství: powerbanka, mikro USB kabel, záruční list, uživatelská příručka

Co potěší

 • Mikro USB pro vlastní nabíjení
 • Doba nabíjení 5,5 hodin
 • Provedení odolné proti nárazu a korozi
 • Velmi lehký a malý přístroj
 • Bezpečnostní prvky
 • LED indikátory
 • Rychlé nabíjení

Co zamrzí

 • Kapacita “jen” 10 000 mAh
 • Jeden USB vstup
Ukázat detaily v obchodu od 492 Kč

4. Asus 90AC00P0-BBT029 – jedna z nejlehčích a také nejkrásnějších powerbank na trhu

Naše hodnocení: 4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)

 Recenze Asus 90AC00P0-BBT029  Rádi bychom vám představili powerbanku Asus 90AC00P0-BBT029, která je vhodná pro nabíjení většiny elektronických zařízení a není o moc větší než kreditní karta.

Kapacita přístroje je 10 050 mAh, což je velmi uspokojivá hodnota, která dokáže vám i vašemu telefonu zpříjemnit život. Naleznete pouze jeden USB vstup, ovšem s výstupním proudem 2,4 A, tady jde o extra rychlé nabíjení! Mikro USB konektor slouží k nabíjení vlastní powerbanky.

Lehký model s hliníkovým krytem se vám bude stylisticky zamlouvat a skvěle vám padne do ruky. Prvotřídní bezpečnostní prvky kontrolují teplotu, vstupní i výstupní napětí a možné elektrické zkraty.

Powerbanka Asus 90AC00P0-BBT029 je velmi příjemný a kvalitní externí zdroj energie. Dostačující kapacita a lehké provedení do kapsy vás donutí ke každodennímu používání a nikdy vás nenechá na holičkách. Drobným zklamáním je možnost nabíjení pouze jednoho přístroje, ovšem díky výstupnímu proudu 2,4 A vás ohromí rychlostí svého výkonu. Pochopitelně bezpečností prvky korespondují s nezbytnými standardy, a postarají se, aby vaše zařízení byla vždy v bezpečí.

Příslušenství: powerbanka, mikro USB kabel, záruční list, uživatelská příručka

Co potěší

 • Mikro USB konektor pro nabíjení vlastního přístroje
 • Výstupní proud 2,4 A
 • Lehký model s hliníkovým krytem
 • Bezpečnostní prvky

Co zamrzí

 • Jeden vstup USB
 • Delší čas nabíjení powerbanky
Ukázat detaily v obchodu od 599 Kč

5. Samsung EB-PA710BL – nejlepší do kabelky a pro ženy

Naše hodnocení: 4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)

 Recenze Samsung EB-PA710BL  Pokud snad chcete, aby powerbanka byla součástí vašeho image, volte tuhle od Samsungu. Pochází ze série designové kolekce Kettle a vidíme ji nejraději někde v kabelce nebo na stole v kavárně.

Poskytuje kapacitu 10200 mAh, což ji řadí mezi průměrné modely, no názor spraví nízká hmotnost (pouze 257 gramů), 2 USB porty pro nabíjení dvou zařízení současně, microUSB port a LED indikátor zbývající kapacity baterie.

Samsung jde ale ještě dál. Koupit si můžete speciální USB adaptér, který udělá z vaší powerbanky lampičku. Dále je to šikovný kabel, co dokáže udělat z vašeho telefonu stojící multimediální zařízení.

Tohle je zkrátka o designu a dámy jistě ocení krásnou tyrkysovou a lehce růžovou barvu stejně jako poutko na uchycení kolem zápěstí.

Co potěší

 • hezký design
 • 2 USB porty
 • nízká hmotnost
 • možnost udělat z powerbanky lampičku
 • informační proužek o stavu kapacity baterie
 • praktické poutko na uchycení

Co zamrzí

 • kapacita “jen” 10200 mAh
Ukázat detaily v obchodu od 609 Kč

6. Samsung EB-PG850BW – kvalitní powerbanka Samsung

Naše hodnocení: 4.5 out of 5 stars (4,5 / 5)

 Recenze Samsung EB-PG850BW  Powerbanka Samsung EB-PG850BW je nedocenitelným pomocníkem pro dobíjení elektronických zařízení, pokud zrovna nejste v blízkosti elektrických zásuvek. Vybitá baterie vám již nikdy nemusí stát v cestě.

Kapacita powerbanky je příjemných 8 400 mAh, proto vás dokáže udržet v chodu – i když můžete v případě potřeby pochopitelně dostat zařízení s výrazně větší kapacitou za stejnou cenu. Inovativním prvkem je vestavěný mikro USB kabel pro okamžité použití či pomoc kamarádovi v nouzi. Dále najdete ještě jeden USB port s výstupem 2 A, tudíž můžete nabíjet dva přístroje najednou. Samozřejmostí je mikro USB konektor pro nabíjení vlastní powerbanky.

Design zařízení je velmi jednoduchý a vkusný, povrch je pokrytý imitací kůže pro větší komfort a její protiskluzné účinky. Baterie vlastního přístroje podléhají přísnému testování Samsung, proto splňují standardy prvotřídní kvality. LED kontrolky vám dodají okamžitou zprávu o stavu baterie, proto byste nikdy neměli zůstat na suchu.

Recenze powerbanky Samsung EB-PG850BW je velmi uspokojivá. Až na nižší kapacitu – což nemusí být nutně na škodu, pokud si s 8400 mAh vystačíte. Možnost nabíjet více zařízení najednou plus přídavný vestavěný kabel, lehoučké provedení a LED kontrola baterie, kterou aktivujete stisknutím tlačítka, je hodnocení, které posunulo zařízení v testování powerbank 2017 mezi nekvalitnější modely.

Co potěší

 • Vestavěný mikro USB kabel
 • Možnost nabíjení dvou přístrojů současně
 • Mikro USB konektor pro nabíjení vlastního zařízení
 • Design s imitací kůže
 • LED kontrolky ukazující stav baterie
 • Lehké provedení

Co zamrzí

 • Nižší kapacita baterie
Ukázat detaily v obchodu od 879 Kč

7. Remax AA-1041 – TOP powerbanka vyšší kapacity 30000 mAh

Naše hodnocení: 4.3 out of 5 stars (4,3 / 5)

 Recenze Remax AA-1041  Nyní se dostáváme k poslednímu bodu naší recenze powerbank – Remax AA-1041. Záložní energie na cesty, která se pyšní kapacitou 30 000 mAh, se řadí mezi nejkvalitnější produkty v kapacitním aspektu. Lze využít na smartphony, fotoaparáty, kamery, tablety a mnoho jiného.

Tato powerbanka je složena z velmi kvalitních komponentů, které výrazně ovlivňují životnost a spokojenost s produktem. Můžete se těšit na dva USB vstupy, díky nimž můžete nabíjet hned dvě zařízení najednou, a to s výstupním proudem 2,1 A a 1 A. Mikro USB konektor je zde pro nabíjení vlastního přístroje.

Elegantní černý design má protiskluzný povrch a je opatřen LCD displejem, který ukazuje momentální stav baterie. Jako příjemný bonus získáte LED svítilnu, která vám posvítí na cestu v době nouze. Powerbanka má hmotnost 450g, což je těžší, avšak očekávaná hodnota u přístroje s tak velkou kapacitou.

Remax AA-1041 patří k nejlepším powerbankám svého druhu. Nejvyšší možná kapacita baterie koresponduje s možností souběžného nabíjení, displej kontrolující stav baterie a svítilna je již pouze třešničkou na dortu. Vyšší hmotnost je nepochybně negativním aspektem, ovšem to se dá u takto výkonného modelu očekávat.

Příslušenství: powerbanka, mikro USB kabel, záruční list, uživatelská příručka

Co potěší

 • Kapacita 30 000 mAh
 • Dva USB porty pro současné nabíjení
 • Mikro USB konektor pro nabíjení vlastního přístroje
 • Protiskluzný povrch
 • LCD displej ukazující stav baterie
 • LED svítilna

Co zamrzí

 • Vyšší hmotnost
Ukázat detaily v obchodu od 899 Kč

Sedm powerbank! Rozdílní výrobci, odlišné parametry, avšak nezpochybnitelná kvalita! V každé recenzi najdete zohlednění nejdůležitějších funkcí, jejich specifikaci a možnost porovnání se zbylými nejlepšími powerbankami na letošním trhu. Vyberte si přístroj, který pokryje všechny vaše potřeby a bude vám dělat radost do budoucna! Proč si neusnadnit život, když nabídky jsou tak lákavé???

Doufáme, že jsme vám pomohli nebo vás alespoň inspirovali při výběru nové power banky. Pokud ano, budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, zkušenost, recenzi, srovnání či hodnocení vámi zakoupeného produktu. Učinit tak můžete v komentářích, níže na této stránce. Možná právě váš názor pomůže ostatním s výběrem nejlepší powerbanky na trhu.