Recenze 7+ nejlepších tiskáren do domácnosti

Canon Pixma iP7250 Sháníte tiskárnu, ale nemůžete si vybrat? Nevyznáte se v tom obrovském množství? Nevadí, dnes jsme se zaměřili hned na několik typů tiskáren a všechny vám blíže představíme. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší černobílé, barevné, laserové i multifunkční tiskárny. Od každé jsme se pokusili vybrat tu nejlepší ve své kategorii na základě testů na internetu a usnadnit vám tak konečný výběr.

Dali jsme si opravdu záležet a z výsledného výběru si tu svou najde opravdu každý.

Nejlepší tiskárny na trhu podle nás

 Název produktuInfoHodnoceníCenaRecenze
1.Samsung SL-M2026W
Technologie: laserová
Barevný tisk: NE
USB: ANO
Wi-fi: ANO
5 out of 5 stars (5 / 5)1 830 Kč Číst recenze
2.Samsung Xpress SL-M2070W
Technologie: laserová
Barevný tisk: NE
USB: ANO
Wi-fi: ANO
5 out of 5 stars (5 / 5)2 590 Kč Číst recenze
3.Canon PIXMA iP7250
Technologie: inkoustová
Barevný tisk: ANO
USB: ANO
Wi-fi: ANO
4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)1 565 Kč Číst recenze
4.Samsung Xpress SL-M2885FW
Technologie: laserová
Barevný tisk: NE
USB: ANO
Wi-fi: ANO
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)6 390 Kč Číst recenze
5.Epson L382
Technologie: inkoustová
Barevný tisk: ANO
USB: ANO
Wi-fi: NE
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)3 709 Kč Číst recenze
6.HP DeskJet Ink Advantage 5075
Technologie: inkoustová
Barevný tisk: ANO
USB: ANO
Wi-fi: ANO
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)1 690 Kč Číst recenze
7.Canon Pixma MG5750
Technologie: inkoustová
Barevný tisk: ANO
USB: ANO
Wi-fi: ANO
4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)1 690 Kč Číst recenze

1. Samsung SL-M2026W – Nejlepší laserová tiskárna s černobílým tiskem

Naše hodnocení: 5 out of 5 stars (5 / 5)

 Recenze Samsung SL-M2026W 

Jako první a nejlepší se nám jeví laserová tiskárna jménem Samsung SL-M2026W. Tento model je opravdu velmi jednoduchý a díky intuitivnímu ovládání s touto tiskárnou dokáže fungovat opravdu každý. Vše je ovládáno naprosto jednoduše za pomocí dotyku, což vám ušetří spoustu námahy a vašeho času. Pokud hledáte kvalitní laserovou tiskárnu, pak tahle patří mezi ty nejlepší!

Doba dlouhých kabelů je už za námi a bezdrátové ovládání se začíná dostávat téměř všude. Ani u této tiskárny tomu nebude jinak a díky vašeho Wi-Fi připojení můžete ovládat tento přístroj takřka odkudkoliv. Jak z vašeho stolního PC, notebooku nebo klidně i mobilu a tabletu. Tiskárna dokonce disponuje technologií NFC.

Co se týká samotného tisku. Tak tento model vám dokáže vytisknout až 20 stránek za minutu, což už je opravdu solidní rychlost. Navíc je ekologicky směřovaná a díky dodávaného softwaru vám dokáže tato tiskárna ušetřit až 20 procent barvy. (Tento software byl dokonce oceněn za výjimečné výsledky v inovační oblasti).

Kvalita je rovněž velmi nadprůměrná a díky rozlišení 1200×1200 dpi získáte co nejostřejší a nejdetailnější tisk. Maximální formát tisku je standardní formát A4. A pokud by vás zajímaly samotné rozměry modelu Samsung SL-M2026W pak je to 215x331x178mm s celkovou hmotností necelé 4kg. Cena tohoto modelu začíná na 1 900 korunách.

Co potěší

 • Kvalitní tisk
 • Téměř neslyšitelná
 • Bezdrátový tisk
 • Jednoduchost

Co zamrzí

 • Pro některé může být nastavení složitější
Porovnat ceny od 1 830 Kč

2. Samsung Xpress SL-M2070W – Nejlepší černobílá multifunkční tiskárna

Naše hodnocení: 5 out of 5 stars (5 / 5)

 Recenze Samsung Xpress SL-M2070W  Pokud vás zajímají multifunkční tiskárny, specializované na černobílý tisk, pak i zde jsme si pro vás našli to nejlepší, co lze dneska sehnat. Na tomto stroji můžete, jak je z názvu jasné, jak tisknout, kopírovat a skenovat. Tahle multifunkční krabička vás určitě osloví. Je rychlá, kvalitní a úsporná!

Ani u tohoto modelu už nenajdeme zbytečné kabely a musíme si vystačit bezdrátově. Stačí jednoduše připojit vaše zařízení za pomocí Wi-Fi a fungujete. Není to nic složitého a díky jednoduchého ovládání to stihne opravdu každý. Vaše dokumenty můžete navíc nejen odesílat do tiskárny, ale funguje zde i opačný směr a můžete si takto jednoduše vaše dokumenty přeposlat například do mobilu.

Samotný tisk má rovněž mnoho co nabídnout. Model Samsung Xpress SL-M2070W patří mezi to nejlepší a zároveň i nejrychlejší ve své kategorii a vy tak můžete mít až 20 stran za jednu minutu. Díky kvalitních součástek navíc vámi vytisknuté dokumenty budou čisté a ostré!

Nechybí zde ani důraz na ekologii a i zde dostanete k dispozici software, který ušetří až 20% vaší barvy. Co se týká papíru. U tohoto modelu nejste omezeni na obyčejný papír. Tato tiskárna zvládá i průhledné fólie nebo tvrdý papír. Pokud vás zajímá celková velikost a hmotnost, pak se dostanete na čísla 406x360x253mm s váhou 7,4kg. Cena startuje na 2699 korunách.

Co potěší

 • Je multifunkční
 • Cena
 • Bezdrátové připojení
 • Rychlá

Co zamrzí

 • Nemá barevný tisk
Porovnat ceny od 2 590 Kč

3. Canon PIXMA iP7250 – Nejoblíbenější tiskárna roku 2017 a 2015

Naše hodnocení: 4.9 out of 5 stars (4,9 / 5)

 Recenze Canon PIXMA iP7250 

Jako další si představíme tuto oblíbenou inkoustovou tiskárnu, která získala ocenění, jako nejlepší produkt roku ve své kategorii. A to dokonce dvakrát! A to už něco znamená. Tento model navíc na rozdíl od svých konkurentů dokáže výrazně ušetřit vaši domácnosti. Protože inkoust je rozdělen do pěti vlastních zásobníků. Není tedy třeba měnit všechno najednou, ale opravdu jen to, co je třeba!

Ani u modelu Canon PIXMA iP7250 se nemusíme zabývat zbytečnou kabeláží a o vše se postaráme bezdrátově. Tahle mašinka toho umí opravdu hodně a má každému co nabídnout. Navíc je zde podpora Apple Airprint, kterou ocení tedy hlavně majitelé Apple zařízení. Na iPhonech a iPadech tuto funkci využijete a oceníte!

Tiskárna dokáže pracovat až s rozlišením 9600 dpi, což nám dodává opravdu profesionální prostředí a velmi kvalitní výsledky. Za jednu minutu můžete mít buďto 15 černobílých nebo 10 barevných vytisknutých stran. Maximální podporovaný formát papíru je A4. Pokud budete chtít tisknout fotku ve formátu 10x15cm. Pak vám to zabere pouhých 21 vteřin!

Samozřejmě musíme vyzdvihnout i to, že tiskárna má automatický oboustranný tisk, dokáže potisknout CD, DVD a Blu-Ray disky. Rozměry modelu Canon PIXMA iP7250 jsou 368x451x128mm a jeho celková hmotnost je 6,6 kg. A pořídit si tuto tiskárnu můžete už od neuvěřitelných 1500 korun. Což je opravdu hodně nízká cena, za vše co nám nabízí!

Co potěší

 • Cena
 • Bezdrátový disk
 • Kvalitní tisk
 • Potisk disků

Co zamrzí

 • Složitější obsluha
 • Hlučnější
Porovnat ceny od 1 565 Kč

4. Samsung Xpress SL-M2885FW – Nejlepší tiskárna do malé kanceláře

Naše hodnocení: 4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)

 Recenze Samsung Xpress SL-M2885FW 

Tahle vysoce-kvalitní laserová tiskárna nám nabízí rovnou 4 v 1. Nabídne nám tiskárnu, kopírku, fax a skener. Ve své kategorii je tohle to nejlepší, co náročný uživatel potřebuje a podle nabízených funkcí je ideálním společníkem do kanceláře. Nicméně za tento model si budete muset také i připlatit.

Ani u tohoto modelu se nemusíme start o zbytečné kabely a vše je ovládáno bezdrátově. Můžete tak jednoduše připojit jakékoliv vaše zařízení za pomocí Wi-Fi a dále se nemusíte o nic starat. Díky naprosto jednoduchého ovládání dokáže tiskárnu Samsung Xpress SL-M2885FW ovládat opravdu každý!

Rychlost tisku je opravdu špičková a za jednu minutu máte vytisknuto až 28 stran. Dále máte k dispozici automatický oboustranný tisk a kvalitní software, který vám práci ještě více ulehčí. Maximální rozlišení, které tato tiskárna zvládá je 1200x 1200dpi, což nás opět sune na profesionální úroveň a vytisknuté dokumenty budou ve špičkové kvalitě.

Rozměry této tiskárny jsou 401x100x200mm a celková hmotnost je 11,3kg. Takže musíte počítat s tím, že není úplně nejlehčí. Tak či tak, pokud sháníte tu nejkvalitnější černobílou laserovou tiskárnu, pak nemusíte dále hledat a sáhněte po tomto modelu. Ovšem nesmí vás odradit cena, která zde startuje na 6500 korunách.

Co potěší

 • Rychlý tisk
 • Bezdrátové ovládání
 • Vysoká kvalita

Co zamrzí

 • Cena
 • Nemá barevný tisk
Porovnat ceny od 6 390 Kč

5. Epson L382 – Nejlepší barevná tiskárna

Naše hodnocení: 4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)

 Recenze Epson L382 

Výborná multifunkční tiskárna, která nám přináší opravdu úsporný a kvalitní chod. Pokud tedy hledáte nejvyváženější model, který vám nabídne kvalitní a zároveň úsporný tisk, pak jste tady správně. Model Epson L382 je navíc vhodný pro tisk fotografií a díky velkému objemu nádržek nemusíte tak často měnit barvy.

Multifunkční tiskárna nám kromě tisku nabídne i kopírování a skenování. Navíc, vše, co tento přístroj umí, umí perfektně a za tyto peníze opravdu velmi kvalitně! Je vhodný takřka všude. Jak pro amatérské fotografy, domácí používání nebo třeba do kanceláří! K nákupu tiskárny navíc dostanete zásobu inkoustu až na dva roky. Což není zanedbatelné množství. Díky toho dokáže tato tiskárna vyprodukovat několik tisíc stránek, aniž by bylo třeba cokoliv doplňovat!

Pokud si vystačíte s rychlostí tisku o počtu 10 stran za minutu, pak už by vás nemělo nic od výběru této tiskárny odradit. Za kvalitou tisku totiž stojí technologie jménem Micro Piezo, která nám garantuje vždy kvalitní a ostře čitelný text.

Samotné rozměry a hmotnost nejsou nijak překvapivé. Rozměry jsou 482x300x145mm a celková hmotnost je 4,4kg. Pokud sháníte kvalitní barevnou tiskárnu, pak u modelu Epson L382 určitě nesáhnete vedle. Cena začíná na necelých 3800 korunách.

Co potěší

 • Kvalitní tisk
 • Levný tisk
 • Minimální spotřeba elektřiny

Co zamrzí

 • Není bezdrátová
 • Pomalý skener
Porovnat ceny od 3 709 Kč

6. HP DeskJet Ink Advantage 5075 – Nejlepší multifunkční barevná tiskárna

Naše hodnocení: 4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)

 Recenze HP DeskJet Ink Advantage 5075 

Pokud vás zajímá multifunkční inkoustová tiskárna, která je opravdu kvalitní a kompaktní, pak jste našli tu pravou u modelu HP DeskJet Ink Advantage 5075. Tato tiskárna nám slibuje vysokou kvalitu a kompaktnost! A po bližším prozkoumání tohoto modelu jsme došli k tomu, že splnili, co slibují!

Jelikož se jedná o multifunkční tiskárnu tak samozřejmě můžeme od tohoto kousku očekávat kromě tisku i skenování a kopírování dokumentů. Ani zde nijak tiskárna nepokulhává a nabídne nám opravdu patřičnou kvalitu. Díky bezdrátové technologie, můžeme využít i možnost tisknout rovnou ze sociálních médií nebo cloudových uložišť.

Pokud tisknete fotky, pak pro vás je zde možnost tisku bez okrajů. Vaše fotografie tak budou vypadat lépe než kdy předtím! Ohledně tisku se můžeme připravit na ten opravdu nejlepší možný tisk. Vytisknuté dokumenty mají dokonalou živou a reálnou barvu a text je ostrý. Navíc ani celkové výdaje za tisk nejsou nikterak drahé a to hlavně díky toho, že originální inkoustové kazety nejsou drahé. Při výměně za novou vás navíc zajisté potěší funkce, která automaticky rozpozná typ, který máte koupit. Nemusíte tak nadále hledat, která je ta správná.

Ohledně velikosti a váhy je tento model opravdu velmi kompaktní a skladný. Je totiž velký pouze 445x367x128 mm a váží necelých 5,5 kilogramu. Když si k tomu připočteme cenu, která začíná lehce pod dvěma tisíci, pak máme ve výsledku perfektní tiskárnu za málo peněz.

Co potěší

 • Oboustranný tisk
 • Levný tisk
 • Skrytý zásobník papíru

Co zamrzí

 • Hlučnější
 • Malý zásobník na papír
Porovnat ceny od 1 690 Kč

7. Canon Pixma MG5750 – Cenový tip

Naše hodnocení: 4.6 out of 5 stars (4,6 / 5)

 Recenze Canon Pixma MG5750 

Na závěr jsme si pro vás připravili jeden cenový tip. Tento model vychází v poměru cena a výkon mezi to nejlepší. Pokud tedy sháníte opravdu levnou tiskárnu, která tiskne dostatečně kvalitně, ale zároveň neočekáváte profesionální kvalitu, pak modelem Canon Pixma MG5750 neuděláte krok vedle.

Tento model je opravdu velmi jednoduchý a hodí se téměř do každé domácnosti. Za ty peníze, které stojí, rozhodně nemůže urazit a naopak nabídne více než dostatečně výkonnou tiskárnu na běžné domácí používání a dokonce i něco navíc. Pokud tedy potřebujete doma skenovat, tisknout a kopírovat za pár stovek, rozhodně jste zde správně.

Tento model dokonce disponuje i bezdrátovou technologií a proto ani zde, nebudete potřebovat zbytečné kabely a vše můžete dělat z pohodlí. Stačí se jen za pomocí Wi-Fi připojit k tiskárně a můžete začít. Přístroj má navíc naprosto jednoduchou obsluhu a po pár minutách se jej naučí ovládat opravdu každý!

Pokud by vás zajímaly rozměry tohoto kusu, pak vám samozřejmě poskytneme přesné údaje. Rozměry jsou 455x369x148 mm a celková hmotnost této multifunkční tiskárny je 6,3 kilogramu. Cena modelu Canon Pixma MG5750 začíná na 1 690 korunách a je to opravdu to nejlevnější, co si v dostatečné kvalitě můžete pořídit!

Co potěší

 • Kvalitní tisk
 • Levný tisk
 • Cena přístroje
 • Bezdrátové připojen

Co zamrzí

 • Hlučnější tisk
 • Nevyhovující zásobník papíru
Porovnat ceny od 1 690 Kč
Doufáme, že jsme vám pomohli nebo vás alespoň inspirovali při výběru nové domácí tiskárny. Pokud ano, budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, zkušenost, recenzi, srovnání či hodnocení vámi zakoupeného produktu. Učinit tak můžete v komentářích, níže na této stránce. Možná právě váš názor pomůže ostatním s výběrem nejlepší tiskárny na trhu.