Nejlepší chytré hodinky do 5000 Kč

Rozhodujete se nad pořízením nových chytrých hodinek a vaše finanční možnosti se pohybují v rozmezí do 5 000 Kč? Na trhu existuje široký výběr chytrých hodinek, které nejenom splní vaše očekávání, ale i překvapí svými inovativními funkcemi a moderním designem. Ať už hledáte spolehlivého společníka pro svůj aktivní životní styl nebo elegantní doplněk k vašemu každodennímu outfitu, mám pro vás tipy na 5 nejlepších chytrých hodinek, které se vejdou do cenového rozpětí do 5 000 Kč.

Každý z těchto modelů nabízí jedinečné vlastnosti, které vám pomohou zlepšit váš zdravotní stav a sledovat váš denní pokrok či vyřizovat denní agendu. Díky jejich cenové dostupnosti můžete mít ty kvalitní chytré hodinky, aniž byste výrazněji zatížili svůj rozpočet.

  • Jaké vybrat chytré hodinky za méně než 5 000 Kč?
  • V tomto článku vám poradím, z jakých modelů můžete vybírat a nechat se inspirovat osobními tipy, které jsem ručně vybral.
  • Hranice 5000 Kč na chytré hodinky je dobrá. Proto můžete očekávat pokročilejší funkce a vybírat můžete z dobrých značek jako je: Samsung, Amazfit, Huawei či Garmin.

Nejlepší chytré hodinky do 5000 Kč na trhu

NázevHodnoceníCenaRecenze
1.Amazfit T-Rex 2
99 % ⭐do 4700 KčPro muže i ženy, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, vlastní ciferníky a always On Display, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 1080 h, materiál pouzdra plast.

✔️ Spoustu funkcí
✔️ Výdrž baterie až 1 týden
✔️ 70 ciferníků zdarma = aplikace Zepp
✔️ Čeština
✔️ Relativně dobrá přesnost měření
✔️ Výborná a přesná GPS
❌ Nemají NFC na platby
Číst recenze
2.Samsung Galaxy Watch 4
98 % ⭐do 4500 KčS ovládáním v češtině, OLED displej, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Google Pay, měření tepu, měření EKG, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, vlastní ciferníky, navigace, usnadnění pro hendikepované a hry, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 40 h, detekce pádu a SOS tlačítko, materiál pouzdra hliník.

✔️ Růžová pro dámy, černá pro pány
✔️ Hezký, jednoduchý a elegantní design
✔️ Spolehlivá komunikace s telefonem
✔️ Spousta funkcí
✔️ Mají NFC pro platby (např. GooglePay)
❌ Slabší výdrž baterie
❌ Starší model, na trhu jsou již Galaxy Watch 5 a 6
Číst recenze
3.Huawei Watch GT 3
97 % ⭐do 4990 KčS ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, vlastní ciferníky, navigace a always On Display, vhodné na běh, cyklistiku, max. výdrž baterie 168 h, materiál pouzdra nerezová ocel.

✔️ Výdrž baterie
✔️ Krásný design
✔️ Hodí se i na úzké zápěstí
✔️ Skvěle hodnoceno uživateli
❌ Je potřeba mít aplikaci a účet Huawei
❌ Kompabilita s některými zařízeními
Číst recenze
4.Amazfit GTR 4
97 % ⭐do 4990 KčChytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, vlastní ciferníky, navigace, always On Display a hry, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 1200 h, materiál pouzdra hliník.

✔️ Spoustu funkcí pro běžné využítí
✔️ Výborný poměr cena / kvalita
✔️ Přesný GPS senzor
✔️ Dobrá výdrž baterie
✔️ Svítilna v hodinkách
❌ Chybí NFC pro platby
Číst recenze
5.Garmin Forerunner 55
91 % ⭐do 4100 KčPro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a obchod s aplikacemi, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 336 h, materiál pouzdra plast.

✔️ Jasná volba pro sportovce
✔️ Výdrž baterie
✔️ Skvělé sportovní režimy a sledování tělesných funkcí
✔️ GPS a aplikace k hodinkám
❌ Plastové tělo
Číst recenze

Čtěte také: