Black Friday 2023 na elektro: mobilní telefony, notebooky, televize či chytré hodinky

Black Friday Black Friday je akce na kterou čeká spousta lidí. Důvod je poměrně jednoduchý. Můžete sehnat za relativně slušné peníze elektro produkty, od mobilních telefonů, notebooků, přes chytré hodinky, televize až po fotoaparáty či hry na PC či PS5 (PS4).

Letos připadá datum na 24. listopadu 2023, ale většina eshopů „vykopává“ již mnohem dříve. Alza je známá, že její BF běží i týdny dopředu, většina eshopů však spouští akci od 15. listopadu, vyvrcholením je pak právě konec listopadu.

I letos bude nabídka štědrá o to více, kdy jsou zavřené kamenné prodejny a celé vánoce se budou pravděpodobně odehrávat při online nákupech.

Abyste to měli jednodušší, připravil jsem seznam obchodů s akcemi Black Friday na elektroniku. Proklikem se dostanete přímo na slevové nabídky a akce.

Seznam obchodů s Black Friday nabídkou na mobilní telefony, notebooky, televize či chytré hodinky

🟢 Alza.cz

 • Tradičně největší mediální masáž provádí zelený mimozemšťan z Alzy. Letos začal Black Friday 30. 10. a končí 26. 11. 2023. V nabídce kompletní nabídka elektroniky: mobilní telefony, chytré hodinky, notebooky, počítače, software, monitory, televize, audio a video produkty či herní zóna s Xbox a PS5 příslušenstvím.

🟢 VoltRide.cz

 • Specialista na elektrické koloběžky má Black Friday a to na vybrané značky a desítky modelů.
 • Koupit tak můžete třeba elektrokoloběžky se slevou až 33%.

🟢 Smarty.cz

 • BF má i poměrně slušně se rozvíjejích eshop Smarty.cz (neplést s liškou od Haška). Akce platí od 30. října do 26. listopadu 2023 nebo do vyprodání zásob. Zaujaly mě levné telefony, dále jsou v rámci BF akce nabízeny reproduktory a sluchátka, tablety, notebooky a počítače a také hry a herní příslušenství. Zajímavou kategorii je chytrá domácnost, kde najdete třeba lampy, LED žárovky nebo různé roboty.
 • Zajímavostí je vždy akce DNE, kde máte k dispozici na vybraný produkt ještě vyšší slevy.

🟢 JBL.cz

 • Právě teď už běží Black Friday na JBL.cz, což je špičkový výrobce audio produktů – zejména jejich bezdrátové reproduktory a sluchátka se těší celosvětové oblibě.
 • Slevy můžete získat i na kvalitní soundbary
 • Akce trvá do 26.11. 2023.

🟢 HPmarket.cz

 • Slevy až 7000 Kč, které platí do 26. 11. 2023 nebo do vyprodání zásob nabízí eshop s produkty značky HP. Především tedy notebooky a také herní notebooky.
 • Na podstránce s Black Friday nabídnou najdete i jednotlivé slevové kódy, které mohou činit: 300, 500, 1200, 2500 nebo 7000 Kč.

🟢 JRC.cz

 • JRC snad není třeba představovat. Nově snad jen info, že JRC nyní patří pod skupinu Smarty. V rámci Black Friday nabízí slevy na hry na PS4, PS5, hry na Nintendo Switch nebo Xbox.
 • A to včetně nejnovějších titulů.

🟢 Philips.cz

 • Oficiální eshop značky Philips má Black Friday od 30. 10. do 19. 11. 2023 nebo do vyprodání zásob.
 • Co v rámci této nabídky najdeme? Především produkty pro domácnost a osobní péči.

🟢 Mall.cz

 • Další z těch vůbec největších a také nejlepších eshopů na českém trhu. V rámci elektroniky zde v Black Friday nabídce naleznete vše. Od mobilů, po PC až po TV.

🟢 Muziker.com

 • Slevu z původní ceny na všechny produkty bez slevy nabízí Muziker.com, jehož specializace je široká s kódem „BLACK„. Hodí se zejména pro audio, tedy bezdrátové reproduktory, ale také třeba sady pro natáčení na youtube a podcasty, počítače, drony či bezdrátová sluchátka.

Čínské eshopy a Black Friday

Spousta lidí nedá dopustit na čínské eshopy. Je to pochopitelné, protože na drobnou elektroniku nabízejí bezkonkurenční ceny. V ČR doporučuji v podstatě tři:

🟢 Aliexpress.com

🟢 Gearbest.com

🟢 banggood.com

Pozn. autora: Některé Black Friday akce nevypadají až zase tak výhodně jak se tváří. Používejte proto nástroje, které vám pomohou odhalit třeba umělé navýšení ceny před akcí. Doporučuji využívat Heureka.cz a její historii vývoje ceny produktu, dále pak Hlidacshopu.cz, který monitoruje vývoje skutené a uváděné původní ceny v největších českých eshopech.