Black Friday 2022 na elektro: mobilní telefony, notebooky, televize či chytré hodinky

Black Friday Black Friday je akce na kterou čeká spousta lidí. Důvod je poměrně jednoduchý. Můžete sehnat za relativně slušné peníze elektro produkty, od mobilních telefonů, notebooků, přes chytré hodinky, televize až po fotoaparáty či hry na PC či PS4 (PS5).

Letos připadá datum na 25. listopadu 2022, ale většina eshopů „vykopává“ již mnohem dříve. Alza je známá, že její BF běží i týdny dopředu, většina eshopů však spouští akci od 15. listopadu, vyvrcholením je pak právě konec listopadu.

I letos bude nabídka štědrá o to více, kdy jsou zavřené kamenné prodejny a celé vánoce se budou pravděpodobně odehrávat při online nákupech.

Abyste to měli jednodušší, připravil jsem seznam obchodů s akcemi Black Friday na elektroniku. Proklikem se dostanete přímo na slevové nabídky a akce.

Seznam obchodů s Black Friday nabídkou na mobilní telefony, notebooky, televize či chytré hodinky

🟢 Alza.cz

 • Tradičně největší mediální masáž provádí zelený mimozemšťan z Alzy. Letos začal Black Friday 10. 11. a končí 27. 11. 2022. V nabídce kompletní nabídka elektroniky: mobilní telefony, chytré hodinky, notebooky, počítače, software, monitory, televize, audio a video produkty či herní zóna s Xbox a PS5 příslušenstvím.

🟢 VoltRide.cz

 • Specialista na elektrické koloběžky má Black Friday od 21. 11. do 27. 11. 2022 a to na vybrané značky.
 • Koupit tak můžete třeba elektrokoloběžky se slevou až 30%, nebo výkonné elektrokoloběžky VSETT se slevou až 12%.

🟢 Smarty.cz

 • Pípni si pro skvělé slevy až do 50 %! (podle sloganu na webu) nabízí i poměrně slušně se rozvíjejích eshop Smarty.cz (neplést s liškou od Haška). Nabídka platí od 7. do 28. listopadu 2022. Zaujaly mě levné telefony, dále jsou v rámci BF akce nabízeny reproduktory a sluchátka, tablety, notebooky a počítače a také hry a herní příslušenství. Zajímavou kategorii je chytrá domácnost, kde najdete třeba lampy, LED žárovky nebo různé roboty.

🟢 Svetla24.cz

 • Až 60% slevy na vybrané produkty nabízí specializovaný eshop Svetla24.cz. Vybrat si tak můžete třeba chytré osvětlení nebo chytré žárovky.
 • Další slevy můžete získat po zadání kódů: -15% – CZBW15 (pro nákup nad 3000 Kč) a -20% – CZBW15 (pro nákup nad 6500 Kč)
 • Platí od 17. 11. do 27. 11. 2022

🟢 JabkoLevne.cz

 • Až 60% slevy na produkty značky Apple nabízí eshop JabkoLevne.cz a to včetně hlavně starších mobilních telefonů Iphone.

🟢 HPmarket.cz

 • Až 50% slevy, které platí do 5. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob nabízí eshop s produkty značky HP. Především tedy notebooky.
 • Pokud si nevyberete z BF nabídky můžete do 5. 12. 2022 využít slevový kód na 1000 Kč (BLACK1000) a snížit si tak cenu notebooku při nákupu nad 15 000 Kč.

🟢 JRC.cz

 • JRC snad není třeba představovat. Nově snad jen info, že JRC nyní patří pod skupinu Smarty. V rámci Black Friday nabízí slevy na hry na PS4, PS5, hry na Nintendo Switch nebo Xbox.
 • A to včetně nejnovějších titulů jako FIFA 23 nebo NHL 23 či F1 2022.

🟢 Philips.cz

 • Oficiální eshop značky Philips má Black Friday od 22. 11. do 29. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob.
 • Co v rámci této nabídky najdeme? Především produkty pro domácnost a osobní péči.

🟢 Mall.cz

 • Další z těch vůbec největších a také nejlepších eshopů na českém trhu. V rámci elektroniky zde v Black Friday nabídce naleznete vše. Od mobilů, po PC až po TV.
 • Na webu mají toto info: „Slevy v naší nabídce počítáme z nejnižší ceny, za jakou se zboží prodávalo v posledních 30 dnech.

🟢 Muziker.com

 • Slevu 5% z původní ceny na všechny produkty bez slevy nabízí Muziker.com, jehož specializace je široká s kódem „BLACK„. Hodí se zejména pro audio, tedy bezdrátové reproduktory, ale také třeba sady pro natáčení na youtube a podcasty, počítače, drony či bezdrátová sluchátka.

🟢 Electronic-star.cz

 • Black Friday spíše na produkty pro domácnost. Avšak jsou tu dvě zajímavé kategorie – HIFI a Rádia. Ve slevě tak najdete různé reproduktory, ale také gramofony a rádia. Slevy dosahují až -35%.

Čínské eshopy a Black Friday

Spousta lidí nedá dopustit na čínské eshopy. Je to pochopitelné, protože na drobnou elektroniku nabízejí bezkonkurenční ceny. V ČR doporučuji v podstatě tři:

🟢 Aliexpress.com

🟢 Gearbest.com

🟢 banggood.com

Pozn. autora: Některé Black Friday akce nevypadají až zase tak výhodně jak se tváří. Používejte proto nástroje, které vám pomohou odhalit třeba umělé navýšení ceny před akcí. Doporučuji využívat Heureka.cz a její historii vývoje ceny produktu, dále pak Hlidacshopu.cz, který monitoruje vývoje skutené a uváděné původní ceny v největších českých eshopech.