Black Friday 2021 na elektro: mobilní telefony, notebooky, televize či chytré hodinky

Black Friday Black Friday je akce na kterou čeká spousta lidí. Důvod je poměrně jednoduchý. Můžete sehnat za relativně slušné peníze elektro produkty, od mobilních telefonů, notebooků, přes chytré hodinky, televize až po fotoaparáty či hry na PC či PS4 (PS5).

Letos připadá datum na 26. listopadu 2021, ale většina eshopů „vykopává“ již mnohem dříve. Alza je známá, že její BF běží i týdny dopředu, většina eshopů však spouští akci od 15. listopadu, vyvrcholením je pak právě konec listopadu.

I letos bude nabídka štědrá o to více, kdy jsou zavřené kamenné prodejny a celé vánoce se budou pravděpodobně odehrávat při online nákupech.

Abyste to měli jednodušší, připravil jsem seznam obchodů s akcemi Black Friday na elektroniku. Proklikem se dostanete přímo na slevové nabídky a akce.

Seznam obchodů s Black Friday nabídkou na mobilní telefony, notebooky, televize či chytré hodinky

🟢 Alza.cz

  • Tradičně největší mediální masáž provádí zelený mimozemšťan z Alzy. Letos začal Black Friday 10. 11. a končí 28.11. 2021. V nabídce kompletní nabídka elektroniky: mobilní telefony, chytré hodinky, notebooky, počítače, software, monitory, televize, audio a video produkty či herní zóna s Xbox a PS4 / PS5 příslušenstvím.

🟢 Smarty.cz

  • Největší slevy roku (podle sloganu na webu) nabízí i poměrně slušně se rozvíjejích eshop Smarty.cz (neplést s liškou od Haška). Nabídka platí od 8. do 28. listopadu 2021. Zaujaly mě levné telefony, dále jsou v rámci BF akce nabízeny reproduktory a sluchátka, tablety, notebooky a počítače a také hry a herní příslušenství. Zajímavou kategorii je chytrá domácnost, kde najdete třeba lampy, LED žárovky nebo různé roboty.

🟢 Expert.cz

  • Pár zajímavých slev můžete najít také Expert elektro včetně mobilních telefonů a digitálních fotoaparátů.
  • Platí od 3. 11. do 29. 11. 2020 nebo do vyprodání zásob.

🟢 Mall.cz

  • Další z těch vůbec největších a také nejlepších eshopů na českém trhu. V rámci elektroniky zde v Black Friday nabídce naleznete vše. Od mobilů, po PC až po TV.
  • V tomto roce navíc hrajete o 1 milion korun. Stačí zakoupit jakýkoliv produkt a být vylosován.

🟢 Muziker.com

  • Slevu 5% z původní ceny na všechny produkty bez slevy nabízí Muziker.com, jehož specializace je široká s kódem „BLACK„. Hodí se zejména pro audio, tedy bezdrátové reproduktory, ale také třeba sady pro natáčení na youtube a podcasty, počítače, drony či bezdrátová sluchátka.

🟢 2jakost.cz

  • Poměrně zajímavý koncept má eshop 2jakost.cz. Seženete zde zboží s požkozeným obalem, drobnými kosmetickými vadami a zcela rozbalené spotřebiče a to vše samozřejmě za výrazně nižší ceny oproti těm úplně novým. Mají také kategorii elektro a zboží jako sluchátka, držáky na TV, navigace či fitness náramky. Nabídka elektroniky však není příliš široká v porovnání s kategorií spotřebičů.

🟢 Electronic-star.cz

  • Black Friday spíše na produkty pro domácnost. Avšak jsou tu dvě zajímavé kategorie – HIFI a TV. Ve slevě tak najdete různé reproduktory, ale také gramofony a rádia. Slevy dosahují až -35%.

🟢 Patro.cz

  • Patro.cz není tak známý eshop o to více může nabídnout. V rámci BF to jsou například slevy na notebooky a telefony, sluchátka, tablety či herní konzole.

Čínské eshopy a Black Friday

Spousta lidí nedá dopustit na čínské eshopy. Je to pochopitelné, protože na drobnou elektroniku nabízejí bezkonkurenční ceny. V ČR doporučuji v podstatě tři:

🟢 Aliexpress.com

🟢 Gearbest.com

🟢 banggood.com

Pozn. autora: Některé Black Friday akce nevypadají až zase tak výhodně jak se tváří. Používejte proto nástroje, které vám pomohou odhalit třeba umělé navýšení ceny před akcí. Doporučuji využívat Heureka.cz a její historii vývoje ceny produktu, dále pak Hlidacshopu.cz, který monitoruje vývoje skutené a uváděné původní ceny v největších českých eshopech.