Nejlepší chytré hodinky do 3000 Kč

Pokud sháníte špičkové chytré hodinky do cenové hranice 3000 Kč, jste na správném místě. V tomto článku vám představím nejlepší chytré hodinky za rozumnou cenu. Mám několik modelů, které bych vám rád doporučil. Necháte se inspirovat?

Všechny tyto modely přinášejí unikátní funkce, které vám pomohou zvýšit vaši pohodu, monitorovat váš denní pokrok a efektivně řešit každodenní úkoly. Díky své cenové dostupnosti můžete mít kvalitní chytré hodinky, aniž byste vážněji zatížili svůj rozpočet.

  • Jaké vybrat chytré hodinky za méně než 3 000 Kč?
  • V tomto článku vám poradím, z jakých modelů můžete vybírat a nebo se nechat inspirovat mými osobními tipy.
  • Hranice 3000 Kč na chytré hodinky je slušná. Proto můžete očekávat pokročilejší funkce a vybírat můžete z dobrých značek jako je: Samsung, Amazfit, Huawei či Xiaomi. U většiny hodinek v této relaci však chybí NFC platby (pokud je hodinky mají, tak většinou např. nepodporují všechny banky apod.). Jinak se ale můžete těšit na pokročilé monitorování zdravotního stavu a další skvělé funkce.

Nejlepší chytré hodinky do 3000 Kč na trhu

NázevHodnoceníCenaRecenze
1.Amazfit GTR 3
99 % ⭐do 3050 KčChytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a navigace, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 960 h, materiál pouzdra hliník.

✔️ Aktuálně nejlepší chytré hodinky do 3000 Kč
✔️ Dlouhá výdrž baterie a rychlost nabíjení
✔️ Hodně funkcí a možnost notifikací
✔️ Čeština
✔️ Přehledná aplikace pro správu hodinek
✔️ Nízká cena
❌ Vyžadovaná registrace účtu
❌ Absence NFC pro platby
Číst recenze
2.Huawei Watch Fit 2 Classic
98 % ⭐do 2990 KčChytré hodinky - dámské, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, vlastní ciferníky a always On Display, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 240 h, materiál pouzdra hliník.

✔️ Velmi příjemný vzhled a design
✔️ Dobrá výdrž baterie
✔️ Přehlednost a ovladatelnos
✔️ Skvěle fungují hovory přímo z hodinek
✔️ Poměr cena x výkon
❌ Nutnost stažení aplikace GalleryApp od Huawei
❌ Absence NFC pro platby
Číst recenze
3.Amazfit GTS 4 Mini
97 % ⭐do 2500 KčChytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, vlastní ciferníky, always On Display a hry, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 1152 h, materiál pouzdra hliník.

✔️ Lehké chytré hodinky
✔️ Dlouhá výdrž baterie
✔️ Výborný poměr Cena / Výkon
✔️ GPS, voděodolnost, skvělý displej
✔️ Skvělé recenze od zákazníků
❌ Vyžadovaná registrace účtu
❌ Mají tendenci se snadněji poškrábat
Číst recenze
4.Xiaomi Watch S1 Active
93 % ⭐do 3120 KčChytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, NFC platby skrze Mi Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, režim spánku/nerušit a navigace, vhodné na běh, cyklistiku, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 288 h, SOS tlačítko, materiál pouzdra ostatní kovy.

✔️ Dobré hodnocení
✔️ Spousti aktivit a monitorovacích zdravotních funkcí
✔️ Telefonování přes hodinky
✔️ Xiaomi Pay a NFC - doporučuji zkontrolovat kompabilitu s vaší bankou
❌ Občasné nestabilní párování s telefonem
Číst recenze
5.TicWatch E3
85 % ⭐do 2999 KčChytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, LCD displej, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Google Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, vlastní ciferníky a navigace, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 1080 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast.

✔️ Lze s nimi platit přes Google Pay
✔️ Senzory s přijatelnou přesností
❌ Plastové zpracování a levně působící design
❌ Žádné aktualizace OS
❌ Slabá výdrž baterie
Číst recenze

Čtěte také: