Recenze 6 nejlepších herních sluchátek (pro rok 2019)

herní sluchátka Kingston HyperX Cloud Revolver V herním průmyslu je na sluchátka brán čím dál tím větší důraz a právě proto jsme se rozhodli, že se zaměříme na ty nejlepší herní sluchátka, která se momentálně vyskytují na našem trhu. Na všechny se samozřejmě důkladně podíváme a ve stručné a jasné recenzi, vám tyto herní sluchátka představíme trochu blíže.

Sluchátka jsou pro dnešní hráče rozhodně nesdílnou součástí, stejně jako třeba herní myš nebo klávesnice. Jednak je ve hrách čím dál tím více kladen důraz na právě zmíněný zvuk a jednak z pravidla nejsme doma sami a nechceme rušit všechny okolo. Pokud i vy patříte mezi hráče počítačových her, pak si rozhodně udělejte chvíli čas a podívejte se na ty nejkvalitnější herní sluchátka na trhu. Zhodnotíme hlavní klady a zápory a samozřejmě vám dáme tip, která herní sluchátka si pořídit.

Nejlepší herní sluchátka na trhu podle nás

 Název produktuInfoHodnoceníCenaRecenze
1.Kingston HyperX Cloud Revolver
Citlivost: 104 dB/mW
Kmitočet: 12 Hz - 28000 Hz
Hmotnost: 360g
Velikost měniče: 50 mm
5 out of 5 stars (5 / 5)2 599 Kč Číst recenze
2.SteelSeries Arctis 5
Citlivost: 98 dB/mW
Kmitočet: 20 Hz - 22000 Hz
Hmotnost: -
Velikost měniče: 40 mm
5 out of 5 stars (5 / 5)2 999 Kč Číst recenze
3.Logitech G PRO Gaming Headset
Citlivost: 107 dB/mW
Kmitočet: 20 Hz - 20000 Hz
Hmotnost: 259g
Velikost měniče: - mm
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)1 499 Kč Číst recenze
4.Creative Sound BlasterX
H7 Tournament Edition

Citlivost: 118 dB/mW
Kmitočet: 20 Hz - 20000 Hz
Hmotnost: 160g
Velikost měniče: 50 mm
4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)2 979 Kč Číst recenze
5.Sennheiser GSP 300
Citlivost: 113 dB/mW
Kmitočet: 15 Hz - 26000 Hz
Hmotnost: 290g
Velikost měniče: - mm
4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)2 190 Kč Číst recenze
6.Zalman ZM-HPS300
Citlivost: 110 dB/mW
Kmitočet: 20 Hz - 20000 Hz
Hmotnost: 330g
Velikost měniče: 50 mm
4.2 out of 5 stars (4,2 / 5)238 Kč Číst recenze

1. Kingston HyperX Cloud Revolver – Aktuálně TOP výběr podle nás

Naše hodnocení: 5 out of 5 stars (5 / 5)

 Recenze Kingston HyperX Cloud Revolver   Většina výrobců v odvětví herních sluchátek se soustředí na to, aby daná sluchátka zaujala hlavně vzhledově. Nicméně společnost Kingston, která stojí za právě zmíněnými Kingston HyperX Cloud Revolver se vydala jinou cestou. Namísto toho, aby se zde bral největší důraz na design, udělali právě to, co chtějí uživatelé. Soustředili se na kvalitu zvuku, za což si také vysloužili poctivě první místo. Jedná se o velmi kvalitní kabelová sluchátka s mikrofonem přes hlavu s citlivostí až 98db/mW. Minimální kmitočet je uváděn na 15Hz a maximální 25000Hz. Připojit je k požadovanému zařízení můžete za pomocí USB, nebo 3.5 mm Jacku.

Rozměry tohoto modelu jsou rovněž velmi příjemné a po delším nošení nám nepřijdou na hlavě těžká. Váží pouhých 320 gramů a díky 300cm dlouhého přívodního kabelu se nemusíme nijak omezovat místem. Konstrukce modelu Kingston HyperX Cloud Revolver je navíc velmi promyšlená a díky perfektně izolujícím polštářkům nebudete nijak rušeni okolními zvuky. Polštářky si vynachválí hlavně ti z vás, kdo máte sluchátka na uších téměř nonstop. Díky paměťové pěně, kterou jsou polštářky vybaveny, budou tyto sluchátka stále dokonale sedět a nebudou vás ani po celodenním nošení bolet uši.

A jelikož jsme zde, abychom zrecenzovali herní sluchátka, podíváme se samozřejmě i na tu důležitou část. A to je mikrofon. Pokud patříte mezi hráče multiplayerových her, pak určitě potřebujete komunikovat s kamarády nebo spoluhráči a k tomu je zapotřebí, co nejkvalitnější mikrofon. A jak jistě víte, mikrofon je vždy největší kámen úrazu u herních sluchátek. Na mikrofon byl u tohoto modelu brán zvlášť důraz a hráčům jej můžeme na 100% doporučit. Zvuk, který do již tak kvalitního mikrofonu jde, je navíc upraven digitálně tak, aby byl zredukován veškerý okolní šum, který zde nemá co dělat. A pro zajímavost nakonec, mikrofon u sluchátek Kingston HyperX Cloud Revolver získal certifikát od společnosti TeamSpeak.

Pokud jste dočetli až sem, určitě vás zajímá, kolik tyto, podle nás momentálně nejlepší herní sluchátka na trhu stojí. Možná budete překvapeni, ale cena není nastavena ani tak moc vysoko a můžete si je pořídit již od 2599 korun.

Co potěší

 • Cena
 • Kvalita zvuku
 • Pohodlnost při nošení
 • Kvalitní konstrukce

Co zamrzí

 • Pro někoho může být mínusem kabel
Zjistit přesnou cenu od 2 599 Kč

2. SteelSeries Arctis 5

Naše hodnocení: 5 out of 5 stars (5 / 5)

 Recenze SteelSeries Arctis 5  Na druhém místě se umístil rovněž velmi povedený a zajímavý kousek. Tentokrát z dílny SteelSeries a to pod názvem SteelSeries Arctis 5. Tato krásná herní sluchátka nám nabídnou prostorový zvuk 7.1, RGB osvětlení a vysoce kvalitní neodymové měniče o velikosti 40 milimetrů. Frekvenční rozsah, který nám tento model nabídne je uváděn od 20 Hz do 22 kHz.

Konstrukce nás rovněž potěšila. Jedná se o velmi lehká sluchátka s nastavitelným rámem a praktickým mikrofonem, který je odnímatelný. V případě potřeby mikrofonu jej jednoduše zastrčíme do levého náušníku a můžeme ho ihned začít používat. Můžeme si vybrat mezi zapojením přes USB nebo 3,5mm Jacku. A jelikož se jedná o kabelová sluchátka, nemůže zde chybět ani 3 metrý dlouhý kabel pro připojení, což je podle nás dostatečná délka, abychom nebyli nikterak omezování v naší činnosti.

Pokud se na model SteelSeries Arctis 5 podíváme ze všech stran, pak za necelé 3000 Kč dostaneme velmi kvalitní herní sluchátka s perfektním designem.

Co potěší

 • Cena
 • Prostorový zvuk 7.1
 • Bezchybný zvuk
 • Kvalitní konstrukce

Co zamrzí

 • Pro někoho může být mínusem kabel
 • Někteří uvádějí problém s dodávaným softwarem
Přejít do obchodu od 2 999 Kč

3. Logitech G PRO Gaming Headset

Naše hodnocení: 4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)

 Recenze Logitech G PRO Gaming Headset  Na třetí místo se dostala sluchátka Logitech G PRO Gaming Headset od Logitechu, které toho mají rovněž dost, co nabídnout. Tato nylonová sluchátka o váze pouhých 259g sice nenabídnou nějak extra oslnivý design, nicméně po zvukové stránce je to jeden z nejlepších modelů na herním trhu. Sluchátka v sobě mají zabudovány zvukové měniče Pro-G, které nám nabídnou perfektní prostorový zvuk s přenosem digitálního zvuku bezdrátově.

Konstrukčně jsou vyrobena opravdu dobře. Perfektně drží na hlavě a tlumí okolní zvuk. Pochválit zde musíme hlavně mikrofon, který se jim v Logitechu tentokrát opravdu povedl. Obrovská citlivost, kterou disponuje, odchytává téměř všechen okolní ruch a redukuje praskání. Díky toho nám nabídne neuvěřitelně čistý zvuk, který rozhodně ocení vaši spoluhráči. Bohužel, kde mohli výrobci trochu přidat, je kabel. Originální kabel k těmto herním sluchátkům má pouze 200 centimetrů a pro některé by mohly být prostě krátké.

Ovšem, co bychom chtěli. Tato herní sluchátka se dají pořídit již od 1499 korun. A s touto cenovkou je určitě musíme doporučit jako správnou volbu.

Co potěší

 • Cena
 • Mikrofon
 • Kvalitní konstrukce

Co zamrzí

 • Pouze 2m dlouhý kabel
Přejít do obchodu od 1 499 Kč

4. Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition

Naše hodnocení: 4.8 out of 5 stars (4,8 / 5)

 Recenze Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition  Na čtvrtém místě se v našem srovnání herních sluchátek se objevil model Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition od firmy Creative. Jedná se opět o kabelová sluchátka přes hlavu, která si získala náš obdiv díky své hmotnosti. Tyto sluchátka váží pouhých 160 gramů a na hlavě je téměř necítíte. Vaše uši budou rovněž v pohodě, protože, zde se o ně budou starat polstrované a měkké koženkové náušníky. Frekvenční rozsah tohoto modelu je uvádět od 20 Hz do 20 kHz s citlivostí 118 dB/mW.

Po konstrukční stránce o tato sluchátka také nemáme nikterak velké obavy. Hlavový most je ze zesílené oceli a zbytek konstrukce je z hliníku. Což už by se mělo postarat o to, aby se nám sluchátka po pár měsících používání nerozpadly. Mikrofon je samozřejmě součástí a je odpojitelný podle potřeby. Nabídne nám samozřejmě redukci šumu a je proto možné jej bez problému používat i v hlučnějším prostředí. Kabel, se kterým jsou sluchátka dodávána, je bohužel podle nás opravdu krátký a musíte se spokojit se 150 centimetry.

Cena modelu Creative Sound BlasterX H7 Tournament startuje od tří tisíc korun.

Co potěší

 • Pohodlnost
 • Kvalitní mikrofon
 • Kvalitní konstrukce

Co zamrzí

 • Pouze 150 cm dlouhý kabel
 • Cena
Přejít do obchodu od 2 979 Kč

5. Sennheiser GSP 300

Naše hodnocení: 4.7 out of 5 stars (4,7 / 5)

 Recenze Sennheiser GSP 300  Pátou příčku v našem žebříčku si pro sebe získala sluchátka Sennheiser GSP 300 od výrobce Sennheiser. Tato prémiová kabelová sluchátka s mikrofonem nás zaujala hlavně svým rozsahem, který je zde uváděn od 20Hz až do 26 kHz, což je více, než nám nabízí konkurence. Citlivost se pohybuje okolo 113dB. Celková hmotnost modelu je 290 gramů a je dodáván s kabelem o délce 200 cm.

Konstrukce nám má také co nabídnout. Sluchátka dokonale pokryjí okolní ruch a sedí na uších, tak jak mají. Díky paměťové pěny si rovněž tento model pamatuje, co má a vám tak dodává naprostý komfort při nošení. Ke sluchátkům je rovněž dodáváno ovládání hlasitosti. Mikrofon není odnímatelný a je na sluchátkách napevno, což ovšem nijak neubírá na jeho kvalitě. Jeho frekvenční rozsah se pohybuje od 10Hz po 24 kHz.

Po cenové stránce jsme potěšeni a tyto prémiová herní sluchátka si můžete pořídit již od 2 190 korun.

Co potěší

 • Pohodlnost
 • Kvalitní mikrofon
 • Kvalitní konstrukce
 • Cena

Co zamrzí

 • Pouze 200 cm dlouhý kabel
 • Neodnímatelný mikrofon
Přejít do obchodu od 2 190 Kč

6. Zalman ZM-HPS300 – cenový tip

Naše hodnocení: 4.2 out of 5 stars (4,2 / 5)

 Recenze Zalman ZM-HPS300  Na šestém místě našeho srovnání herních sluchátek se dostal i jeden zástupce nízké ceny. Jméno tohoto modelu je Zalman ZM-HPS300 a pochází od výrobce Zalman. Tento model se vymyká všem předchozím hlavně cenou. Protože za Zalman ZM-HPS300 necháte asi desetinu toho, co za ostatní. Je až neuvěřitelné, kolik pozitivních recenzí na tento model je. Zdá se, že i za málo peněz se dá pořídit hodně muziky. A opravdu to tak vypadá. Frekvenční rozsah je uváděn od 20 Hz do 20 kHz s citlivostí až 110dB.

Po konstrukční stránce samozřejmě nemůžeme očekávat žádný zázrak, nicméně i přesto jsme příjemně překvapeni. Tato kabelová sluchátka s mikrofonem sice nemají tak bytelnou konstrukci a paměťovou pěnu, nicméně konstrukce je dostatečně pevná a ani po delším nošení netlačí na uši. Uživatelé uvádějí, že i po roce používání je stále konstrukce pevná a sluchátka fungují bez problému. Proto pokud nemáte v plánu investovat větší obnos peněz do herních sluchátek, pak je pro vás pravděpodobně model Zalman ZM-HPS300 tou nejlepší volbou. Tato sluchátka určitě musíme doporučit minimálně jako cenový tip. Protože díky poměru kvalita / cena by těžko hledal konkurenci.

Tento model můžete pořídit již od 230 korun. A za tyto peníze dostanete opravdu kvalitní herní sluchátka.

Co potěší

 • Pohodlnost
 • Kvalitní konstrukce
 • Cena

Co zamrzí

 • Pouze 200 cm dlouhý kabel
 • Neodnímatelný mikrofon
 • Ne příliš kvalitní mikrofon
 • Po delším nošení mohou být nepohodlné
Přejít do obchodu od 238 Kč
Doufáme, že jsme vám pomohli nebo vás alespoň inspirovali při výběru nových herních sluchátek. Pokud ano, budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, zkušenost, recenzi, srovnání či hodnocení vámi zakoupeného produktu. Učinit tak můžete v komentářích, níže na této stránce. Možná právě váš názor pomůže ostatním s výběrem nejlepších herních sluchátek.